• Каталог продукції
    • Для Виробництва
    • HoReCa та Retail
  • Постачальникам
  • Новини
  • Контакти
    • Укр
    • Рус
    • Eng
    • Pl
  1. Новини
  2. ВСТАНОВЛЕНО КВОТИ НА 2022 РІК ДЛЯ РИБНОГО ПРОМИСЛУ В ПІВНІЧНО-СХІДНІЙ АТЛАНТИЦІ
ВСТАНОВЛЕНО КВОТИ НА 2022 РІК ДЛЯ РИБНОГО ПРОМИСЛУ В ПІВНІЧНО-СХІДНІЙ АТЛАНТИЦІ

Прибережні держави Північно-Східної Атлантики досягли угоди про загальний обсяг вилову скумбрії, оселедця та путасу на 2022 рік відповідно до рекомендацій Міжнародної ради з дослідження моря (ICES). Проте досі немає згоди щодо того, як ці квоти мають бути поділені між рибальськими країнами.

У заяві, опублікованій 28 жовтня 2021 року, Міністерство рибальства та морських справ Норвегії підтвердило, що поряд з Європейським союзом, Фарерськими островами, Гренландією, Ісландією та Великобританією воно підписало угоду про загальну квоту в 794 920 метрів2. Це відповідає рекомендаціям ІКЕС та означає скорочення квоти на 2021 рік, яка становила 852 284 МТ, йдеться у повідомленні.

“Наукові рекомендації показують, що запаси скумбрії скорочуються, і ми серйозно поставилися до цього під час встановлення квоти на цей рік”, – сказав міністр рибальства та морських справ Норвегії Бйорнар Ск’єрран.

Міністерство також наголосило, що прибережні держави погодилися створити робочу групу для збору інформації про розповсюдження скумбрії з метою отримання “хорошої основи для подальших переговорів щодо розподілу квот”.

Робоча група відзвітує не пізніше 28 лютого наступного року, а сторони домовилися зустрітися у березні 2022 року для подальших переговорів.

“Добре, що прибережні держави створили робочу групу для вивчення поширення скумбрії. Хороша інформація є передумовою хорошої угоди про поширення і має допомогти протидіяти перелову скумбрії,” – сказав Ск’єрран.

Тим часом, більш рання заява міністерства підтвердила, що також було досягнуто угоди щодо загальних квот на норвезький весняно-нерестуючий оселедець і путасу у розмірі 598,588 млн тон і 752,736 млн тон відповідно. Знову ж таки, ці ліміти улову відповідають рекомендаціям ІКЕС. Ск’єрран сказав, що він радий, що було досягнуто згоди щодо квот на вилов оселедця та путасу.

“Розбіжності щодо розподілу квот для обох цих запасів означають, що цього року буде виловлено більше, ніж встановлена ​​загальна квота. Незважаючи на це, обидві популяції перебувають у безпечних біологічних межах. Ми також домовилися зустрітися знову на початку 2022 року, щоб розпочати роботу над розподілом часток як путасу, так і оселедця,” – сказав він.

Норвегія, ЄС, Великобританія, Фарерські острови та Ісландія є прибережними державами по путасу, а прибережними державами по оселедцю є Норвегія, Росія, Великобританія, Фарерські острови та Ісландія.

Також було вирішено, що прибережні держави створять робочі групи, які продовжать роботу з аналізу зональної власності як путасу, так і оселедця. Що стосується угод про зональний доступ норвезьких рибалок до зон інших країн, то вони будуть реалізовані у вигляді двосторонніх переговорів пізніше цього року, повідомило норвезьке міністерство.

Остаточні квоти для норвезьких рибалок на наступний рік будуть готові після того, як будуть визначені правила та отримані остаточні дані щодо зміни квот та промислу цього року, сказали в міністерстві.

Північноатлантична група захисту пелагічних риб (NAPA) – організація, що представляє більше 40 компаній роздрібної торгівлі, громадського харчування та постачальників – закликала прибережні держави дотримуватися наукових рекомендацій, попередивши, що суперечка про розподіл квот на ці види, що триває, призвела до того, що щорічний вилов значно перевищує рекомендації.

 

 

SeafoodSource

21.12.2021
Поширити

Контакти

  • +38 0332 28 1111
info@opos.com.ua
Вул. Богдана Хмельницького 42,
Луцьк,
Україна
Хочете щоб ми Вам зателефонували? введіть свій номер та натисніть Enter
             

           
Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час.